OPTİMUM

Allianz, 70'den fazla ülkedeki geniş deneyimi, Türkiye'deki 20 yılı aşkın birikimiyle her zaman yanınızda. Allianz'dan sağlığınızı güvence altına alan bir paket: Optimum Sağlık Sigortası.
 
Allianz ile Optimum Sağlık Sigortası ile Limitsiz Güvence!
Ayakta ve Yatarak Tedavi giderleriniz için Allianz, geniş Anlaşmalı Sağlık Kurum ağıyla hizmetinizde... Allianz, Anlaşmalı Sağlık Kurumları'mızdaki sağlık harcamalarınızı takip eder ve sizin adınıza öder.

Üstelik Muayene, Röntgen, Laboratuvar, ilaç, Fizik Tedavi, İleri Tanı Yöntemleri gibi alt teminatlar ve Çocukluk Çağı Aşı harcamaları da dahil. Üniversite hastanelerinde oluşabilecek sağlık giderlerinizin tamamı da Allianz güvencesindedir.

Acil Yardım Hizmeti
Allianz, hayati tehlike gösteren acil durumlarda "444 45 46 Allianz Çözüm Hattı" ile hizmetinizde. Karayoluyla ulaşımın mümkün olmadığı durumlarda, hava ambulansı Asistans hizmetiyle de 365 gün ve 24 saat yanınızda...


Kontrol Mamografi ve PSA (Prostat Spesific Antijen) Tarama Hizmeti
40 yaş ve üzeri bayanlar için Mamografi; baylar için PSA Tarama hizmetleri sayesinde Allianz sigortalıları erken tanıyla kötü sürprizlere meydan okuyor ve üstelik hasarsızlığınızı da etkilemiyor.

Yeni Doğan Bebeklere, Ömür Boyu Yenileme Güvencesi Hediyemiz...

Allianz poliçesiyle hayata merhaba diyen bebeklerimize, anne ve babalarından önce ömür boyu yenileme güvencesi olanağı sunarak "Ailemize hoş geldin" diyoruz.

Vergi Avantajıyla Daha da Ekonomik...

Ücretli veya beyana bağlı vergi mükellefiyseniz, Gelir Vergisi Kanunu gereğince ödediğiniz primleri vergi matrahınızdan indirerek daha ilk günden kazançlısınız.

Yenilemede Kesintisiz Hizmet...

Allianz, ilk poliçe dönemi sonu değerlendirmesine bağlı olarak 3 yıl daha "Otomatik Yenileme Güvencesi", 4. yılın sonundaki değerlendirmeyle de "Ömür Boyu Yenileme Güvencesi" ile kesintisiz hizmet sunmayı taahhüt ediyor. Üstelik yaş sınırı ve hasar prim oranına bağlı olmaksızın...